Gdzie gwiazdy jeżdżą na wakacje zimą?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Rajskie wyspy, odległe kierunki są wybawieniem i świetną odskocznią od polskiej zimy, z czego gwiazdy chętnie korzystają. Niektóre zaś stawiają na jeszcze mroźniejszą pogodę i decydują się wyjechać na urlop na… biegun północny. Sprawdzamy, gdzie wypoczywają polskie znane twarze. Najczęściej biorą ze sobą całą rodzinę.

Zimowe warunki atmosferyczne nie są zbyt zachęcające. Mroźna temperatura, opady śniegu i permanentny wręcz brak słońca dają się we znaki. Wiele gwiazd ucieka wówczas chociaż na tydzień lub dwa w ciepłe kraje, by tam się wygrzać i zrelaksować. Są też takie osoby, które przeprowadzają się tam na pewien czas.

Popularnym kierunkiem jest bez wątpienia Dubaj, który w tym roku skusił między innymi Izabelę Janachowską z rodziną, Agnieszkę Włodarczyk z rodziną oraz Marcelę Leszczak i Miśka Koterskiego z synkiem. 

Wybrali się tam też Anna i Robert Lewandowscy, gdzie piłkarz odebrał między innymi statuetki na gali Globe Soccer Awards. Następnie para chwilowo się rozstała – Robert wrócił do Monachium, by kontynuować treningi, zaś Anna z dwiema córeczkami poleciała na rajskie Malediwy. Tej zimy znalazła się tam także Julia Wieniawa z mamą oraz Katarzyna Zielińska z rodziną. 

W podobnym gronie – z dwiema córeczkami – zimowe wakacje spędziła Anna Wendzikowska. Za cel obrała sobie karaibskie państwo wyspiarskie Antigua i Barbuda. Rodzinne wakacje mieli też Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, których Hiszpania zaskoczyła dość niską temperaturą.

Natomiast aktorka Marta Wierzbicka postawiła tej zimy na egzotyczny Oman, a do Tajlandii pojechała Karolina Pisarek z narzeczonym oraz Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem i synami. Seszele zaś odwiedzili Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi.

Natalia Siwiec kolejny już raz spędza zimowe tygodnie w Tulum, przy czym wiadomo, że meksykański kurort zachwycił ją na długo przed napływem turystów. Siwiec w końcu postanowiła kupić tam dom i przenieść się na dłuższy czas. Krótszy urlop spędzą zaś w Tulum Blanka Lipińska i Izabella Budryn.

Zimowe wakacje na biegunie

Niektóre gwiazdy oraz influencerzy wybierają zimą jeszcze chłodniejsze kierunki. Z jednej strony decydują się na stoki, by tam pojeździć na nartach lub desce snowboardowej, z drugiej zaś odwiedzają krainę Świętego Mikołaja, czyli Laponię. 

Na aktywne zimowe wakacje stawiają przede wszystkim Barbara Kurdej-Szatan z rodziną, którzy zawitali do Zakopanego. Polskie miasto wybrali też między innymi Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański z synkiem.

Do Laponii zabrała swoje córki wspomniana już wcześniej Anna Wendzikowska. Trzeba przyznać, że gwiazda podróżuje bardzo często, wybiera przy tym piękne i ciekawe kierunki. Na biegunie znalazły się też influencerki Siostry ADiHD wspólnie z TravelerMom z rodziną oraz najpopularniejsza para w social mediach, czyli Wersow z Frizem.

Zdj. główne: Alessio Soggetti/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
<strong>Praca kierowcy kat. C – wymagania, obowiązki i perspektywy</strong>
Praca kierowcy kat. C – wymagania, obowiązki i perspektywy
Praca kierowcy kat. C to jedno z najczęściej wybieranych zajęć w Polsce. Wymaga ona specjalnego przygotowania, odpowiednich umiejętności i zdolności, a także odwagi i wytrwałości. Jakie są wymagania, obowiązki i perspektywy związane z pracą kierowcy kat. C?
Dlaczego warto skorzystać z laserowego peelingu węglowego?
Dlaczego warto skorzystać z laserowego peelingu węglowego?
Laserowy peeling węglowy to innowacyjna i skuteczna procedura, która zdobywa coraz większą popularność w dziedzinie medycyny estetycznej.
Tatuaże: Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed pierwszą wizytą w studiu
Tatuaże: Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed pierwszą wizytą w studiu
Planujesz swoje pierwsze tatuaże? Dowiedz się, ile kosztuje, jakie są techniki cieniowania i jak długo trwa zabieg. Przygotuj się na wizytę w studiu z naszym poradnikiem.
Ostatnie wpisy